Burnos higiena- tai burnos ertmės priežiūra, dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms. Skiriama asmens ir profesionali burnos higiena.

 

Profesionali burnos higiena- tai higieninės procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, pacientai mokomi asmens higienos, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz. : fluoro) aplikacijos. Mūsų klinikoje profesionalus nuvalymas atliekamas naudojant Air- flow sistemą.

 

higiena2

 

Šis būdas efektyviai valo minkštas apnašas, pigmentus susidariusius dėl rūkymo, kavos, juodos arbatos ar dažančių maisto produktų vartojimo. Tam naudojami specialūs sodos milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove.

Ultragarsiniu aparatu šalinamos mineralizuotos apnašos (akmenys) virš dantenų ir po jomis.

 

Burnos higiena

 

Jei akmenų daug, visų pašalinti iš karto neįmanoma. Tai atliekama per kelis seansus. Nuvalius apnašas, galima atlikti gydomųjų ar reanimuojančių preparatų aplikacijas. Profesionalios higienos procedūros atlikimo dažnumas priklauso nuo paciento asmens higienos kokybės, apnašų ir akmenų kaupimosi intensyvumo. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, profesionalioji higiena atliekama 1-4 kartus per metus.

 

Neužtenka vien profesionalaus dantų valymo. Dantis reikia prižiūrėti nuolat!

 

Asmens burnos higiena- kasdieninė burnos ertmės priežiūra, atliekama kiekvieno žmogaus , naudojant asmenines higienos priemones. Labai svarbu vaikus nuo mažens mokyti tinkamos asmens burnos higienos, ugdyti ir diegti įpročius ir įgūdžius. Didelę įtaką turi tėvai, tinkamas jų pavyzdys. Odontologas ar burnos higienistas gali patarti, paskatinti.

 

Pagrindinis asmens burnos higienos metodas- dantų valymas dantų šepetėliu du kartus per dieną, pašalinant apnašą, maisto likučius ir sustabdyti jų žalingą poveikį burnos ertmės  audiniams.
Mūsų klinikoje Jums patars ir galėsite įsigyti asmens burnos higienos priemonių: dantų šepetėlių, higieninių siūlų (flosai), šepetėlių tarpdančiams, skalavimo skysčių, įvairių dantų pastų, burnos ertmės irigatorių.

 

Gera burnos higiena- tai pagrindinis kelias į sveiką ir gražią šypseną!

 

Waterpiclisterinflos

 

curasept

 

 

 

 Karidenta- odontologijos klinika Kaune Baltijos g. 55, Kaunas. Visada konkurencinga kaina!