Dantų balinimas- viena labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Geriausiai balinti tinka neplombuotus priekinius dantis ir jei yra sveikos dantenos.Dantims balinti naudojamas įvairių koncentracijų vandenilio peroksidas.

balinimasTamsesnes dėmes, ypač kurios atsiranda dėl antibiotikų vartojimo, išbalinti yra žymiai sunkiau. Baltumo atspalviai skirtingiems pacientams gali skirtis nuo jų dantų struktūros.

 

Dantų balinimą galima atlilkti:

 

  • Namų salygomis (su kapomis)
  • Kabinete (naudojant Zoom! Sistemą)

Dantų balinimas kapomis mažiau efektyvus ir ilgiau trunkantis procesas. Rezultatas pasiekiamas per 10-14 dienų. Tai gana ilgas ir nepatogus balinimo būdas.

 

zoom lempa

Mūsų klinikoje pacientams siūlomas saugus, greitas ir efektyvus dantų balinimas Zoom! Sistema. Profesionalus dantų balinimas naudojant Zoom! Yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito rezultato, taupantiems savo laiką.

 

Dantu balinimas užtruks apie 1,5 val. ir Jūsų dantys pašviesės iki 6-8 atspalvių. Ant priekinių dantų paviršiaus tepamas vandenilio peroksido gelis. Aktyvuojant Zoom šviesa padeda jam įsiskverbti į danties paviršių, išbalinamos spalvotos medžiagos, tačiau nepažeidžiamos danties struktūros.


Dantu balinimas Zoom! sistema nerekomenduojamas vaikams iki 13 metų amžiaus, bei nėščioms bei krūtine maitinančioms moterims.

Po dantų balinimo procedūros kai kuriems pacientams gali atsirasti dantų jautrumas, kuris po 1-2 dienų išnyksta. Tinkamai prižiūrint dantis Jūsų šypsena spindės ne vienerius metus.

Prieš kiekvieną balinimo procedūrą reik atlikti profesionalią burnos higieną ir dantų poliravimą.
Rinkitės Zoom!, jei norite gerai jaustis, puikiai atrodyti ir padaryti įspūdį tiems, kuriems šypsotės.

 

 

 

 Karidenta- odontologijos klinika Kaune Baltijos g. 55, Kaunas. Visada konkurencinga kaina!